Zadzwoń do nas
Home » Opinie

Opinie

W tym dziale możesz wypowiedzieć się na temat naszej firmy. Zapraszamy do wystawiania opinii.

 1. Małgosia napisał(a):

  Bardzo profesjonalna firma. Punktualnie, niezawodnie, dobra komunikacja, szybki i wygodny transfer na lotnisko w dobrej cenie:) Korzystałam kilkakrotnie i zawsze było idealnie:))
  Polecam!!!

 2. Krakowianka napisał(a):

  Mimo sytuacji podbramkowej udało zdążyć mi się na samolot z lotniska Modlin. Dostałam świetnego kierowcę który w godzinach szczytu z Warszawy zachodniej przewoził mnie na lotnisko w 40min. Bardzo mila obsługa i poczucie, że faktycznie chcą żebym złapała samolot. Na pewno jeszcze do nich wrócę.

 3. Manuela i Teresa z Włoch napisał(a):

  Bardzo fajna i wygodna jazda do mjego kochanego miasta Iławy.Miła obsuga.Koleżanka z Włoch i ja dziękujemy za możliwość płacenia w euro.Punktualni i dbający o klienta.Teresa i Manuela z Wlochy.

 4. Piotr napisał(a):

  Dobra komunikacja przed zleceniem, mila atmosfera, wygodne pojazdy i sprawny przejazd.

 5. Makowscy napisał(a):

  Najtańszy transport jaki znalazłem pomiędzy Lotniskiem Modlin a Lublinem jadąc z rodziną i kompletem bagaży. Jednak transport i standard całkiem konkretny. Trzymajcie tak dalej 🙂

 6. Robert napisał(a):

  Z tą firmą jechaliśmy pierwszy raz. Wycena zgadzała się z tą ustaloną mailowo ale przyznam szczerze, że auta najtańsze mają co prawda nowe ale ekonomik Opel Corsa który podstawili to bardzo małe auto i ledwo co udało nam się zmieścić z żoną i dzieckiem. Tydzień później na drogę powrotną zamówiliśmy już jak zaproponował dyspozytor auto w standardzie i podstawili Volvo V40. Powrót na lotnisko był już o niebo wygodniejszy a różnica w cenie niebyła wcale taka duża bo 15zł.
  Komentarz ogólnie pozytywny (4+ w skali szkolnej) zwłaszcza że kierowca obiecał nam zniżkę 10% jak się tutaj wypowiemy 😉

 7. Emil Zarzycki napisał(a):

  Z przyjemnością wystawiam pozytywny komentarz Panom z Transportmodlin.com
  Profesjonalnie i tanio a to rzadko się zdarza.

 8. Andrzej napisał(a):

  Jednym słowem: miło.

 9. Agnieszka napisał(a):

  Punktualnie tanio i miło. Cóż więcej potrzeba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *